Hakkımızda

 
TNS EV GEREÇLERİ A.Ş. olarak 2012 yılında başladığımız online alışveriş sektöründe, gerek Türkiye'nin ileri gelen alışveriş sitelerine yaptığımız tedarikle, gerekse pazaryerlerindeki mağazalarımızla sizlere ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz.
 
Bu vizyonla sizlere daha hızlı, daha güvenilir ve daha kolay hizmet sunmak amacıyla tnsev.com'u sizlerin hizmetinize sunduk. Sitemiz üzerinden distirübütörü ve bayiisi olduğumuz tüm ürünlere hiç bir aracı olmadan ulaşma fırsatı sunuyoruz.
 
Yola çıktığımız ilk günden itibaren öncelikle müşteri memnuniyeti anlayışına göre çalışarak hizmetlerimizi geliştirmeye ve siz değerli müşterilerimize memnuniyet sağlamaya devam ediyoruz.Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık.

Bugün, Türkiye’de yer alan spresifik bir çok markanın distiribütörü ve bayii olarak; Üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,

iyi alışverişler dileriz.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.